Wizyta ratownika medycznego

Dnia  06 października  bieżącego roku w naszym przedszkolu  odbyły się zajęcia z udziałem Ratownika Medycznego. Dzieci poznały zasady postępowania pierwszej pomocy: aktywnie uczestniczyły                        w zajęciach, uczyły się bandażować nogę, przyklejać plastry  jak również używać temblaka.    Dzieci poznały numery telefonów ratunkowych oraz dowiedziały się w jaki sposób rozmawiać przez telefon               z dyspozytorką.
Dzięki takiej lekcji nasze przedszkolaki nauczyły się wielu ważnych rzeczy, które w przyszłości być może przyczynią się do uratowania komuś życia. Na koniec Przedszkolaki podziękowały naszemu dzielnemu ratownikowi p. Dominikowi za wizytę oraz zaprosiły do wspólnego zdjęcia.