Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku.

Dnia 28 września bieżącego roku Przedszkolaki odbyły zajęcia w Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku.

W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie: pożaru, burzy oraz wypadku.
Największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, motorówka strażacka oraz quad, . Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy strażacy. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę. Przedszkolaki z wielką radością przymierzali ubiór strażaka, hełm, aby poczuć się choć przez chwilę strażakiem. Mieli również możliwość zobaczenia z bliska wozu bojowego, sprzętu znajdującego się w nim. Wielką frajdą dla naszych maluchów było lanie wody. Wrażenia jakie dostarczyli nam strażacy na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy przedstawicielom straży za poświęcenie nam swojego cennego czasu.